Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m
: : nadesłane przez
Maciek (postów: ) dnia 2004-03-18 02:51:16 z *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl
Alez Panowie! Malo co sobie do gardel nie skoczyliscie ( choc ciezko przez siec).Przeciez i tak ja,jako klient sami bez niczyjego wplywu podejmuje decyzje......No,zeby politycy-to rozumiem,ale brac wedkarska???? ....bardzo nieladnie!