 |
[SPRZEDAM] SA System2L 7-8 + szpulki
: : nadesłane przez
Arek (postów: ) dnia 2004-03-11 13:40:35 z *.kolbudy.sdi.tpnet.pl |
| |
sprzedam kołowrotek System2L wraz z trzema zapasowymi szpulkami. Dwie ze szpulek są nowe - wogóle nie używane, kołowrotek po jednym sezonie zimowym. Stan b.dobry.
cena 700 PLN
kontakt - 501 677 022 Arek
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|