| |
Witam.
Z dekadę temu była chyba topowa propozycja Ross'a z Graphite R3, potem zrobili jeszcze model RX (Graphite
R4).
Taka typowa "amerykańska" trójka, dosyć mocna, do naprawdę dalekiego łowienia. Świetny kij do suchara albo
mikronimfki na duże rzeki - Dunajec, San, itp.
Bardzo ładnie zrobiona jeżeli chodzi o detale wykończenia blanku i rękojeści.
Użytkowo to kij - petarda.
Wywala się nim po 20-25 metrów linki bez żadnego wysiłku w drugim wymachu.
Wędka bez większych oznak użycia, co widać po korku. Niestety nie jeżdżę ani na Dunajec ani na San, a w tym
celu i z myślą o pstragach w tych rzekach ją nabyłem.
Tuba w dóch miejscach lekko przytarta (niewiele), od wyższego modelu Rossa (RX'a właśnie) poprzedni właściciel
wybrał ją zamiast oryginalnej, bo mił taką możliwość a była ładniejsza ... taka pomarańczowo-ruda
Cena 450 zł z wysyłką kurierem.
Kontakt:
biuro@forestnatura.pl
tel. 531 288 038
Pozdrawiam.
|