 |
Odp: [SPRZEDAM] pas Fishpond South Fork
: : nadesłane przez
Piotr.F (postów: 334) dnia 2023-05-16 15:34:10 z *.static.cablecom.ch |
| |
Czesc
Przepraszam, ze nie na temat, ale czy moglbys zdardzic, w jaki sposob, tzn. jak to sie stalo, ze klamra ulegla uszkodzeniu? Pytam nie bez kozery, ale sam sie zastanawiam nad nabyciem takiego pasa, konkretnie tego modelu. Dzieki ;)
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [SPRZEDAM] pas Fishpond South Fork [1]
|
|
16.05 16:19 |
| |
|
Szczerze? Nie mam pojęcia. Zauważyłem to dopiero po kupieniu nerki, w momencie kiedy
chciałem ją pierwszy raz założyć na pas. Nigdy wcześniej nań nie nastąpiłem, nie
wywróciłem się w nim-może trafiłem na taki egzemplarz, diabli wiedzą :) generalnie jest
super i dalej używam takiego samego. Nie wahaj się, kupuj, będziesz zadowolony :) |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] pas Fishpond South Fork [0]
|
|
16.05 17:48 |
| |
|
Dziękuję uprzejmie. Wiem, mierzyłem i porównywałem z Simmsem. W efekcie końcowym klamka zapadła na Fishponda. |
|
|
| |
|
|
|