 |
[SPRZEDAM] pas Fishpond South Fork
: : nadesłane przez
Tomasz Clifford (postów: 454) dnia 2023-05-16 12:56:31 z *.dynamic.chello.pl |
| |
Jak w temacie. Pas jest w super stanie poza pękniętą małą klamrą, dzięki której
wpuszczamy na „szynę” jakąś nerkę czy inny dodatek. Klamra trzyma, ja sobie ją
zabezpieczalem dodatkowo trytytką.
Podejrzewam, że można dopasować jakąś nową klamrę i krawcowa przeszyje.
Pas jest w pełni funkcjonalny:)
Cena 150zł plus wysyłka paczkomatem, odbiór osobisty możliwy w Wieliczce.
tomasz.clifford@gmail.com
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [SPRZEDAM] pas Fishpond South Fork [0]
|
|
16.05 12:56 |
| |
|
Fot  |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] pas Fishpond South Fork [0]
|
|
16.05 12:57 |
| |
|
Fot  |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] pas Fishpond South Fork [0]
|
|
16.05 12:57 |
| |
|
Fot  |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] pas Fishpond South Fork [0]
|
|
16.05 12:58 |
| |
|
Fot  |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] pas Fishpond South Fork [2]
|
|
16.05 15:34 |
| |
|
Czesc
Przepraszam, ze nie na temat, ale czy moglbys zdardzic, w jaki sposob, tzn. jak to sie stalo, ze klamra ulegla uszkodzeniu? Pytam nie bez kozery, ale sam sie zastanawiam nad nabyciem takiego pasa, konkretnie tego modelu. Dzieki ;) |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] pas Fishpond South Fork [1]
|
|
16.05 16:19 |
| |
|
Szczerze? Nie mam pojęcia. Zauważyłem to dopiero po kupieniu nerki, w momencie kiedy
chciałem ją pierwszy raz założyć na pas. Nigdy wcześniej nań nie nastąpiłem, nie
wywróciłem się w nim-może trafiłem na taki egzemplarz, diabli wiedzą :) generalnie jest
super i dalej używam takiego samego. Nie wahaj się, kupuj, będziesz zadowolony :) |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] pas Fishpond South Fork [0]
|
|
16.05 17:48 |
| |
|
Dziękuję uprzejmie. Wiem, mierzyłem i porównywałem z Simmsem. W efekcie końcowym klamka zapadła na Fishponda. |
|
|
|
Odp: [SPRZEDANY] [0]
|
|
19.05 00:01 |
| |
|
Sprzedany, dziękuję |
|
|
| |
|
|
|