 |
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY
: : nadesłane przez
Jarosław Torchała (postów: 104) dnia 2023-04-30 14:25:00 z *.adsl.inetia.pl |
| |
z 400 zl na 500 to 30% ??
Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?
Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.
tu jest oferta z Polski , także tego ....
https://carinthia-polska.pl/carinthia-defence-4-185-
spiwor-wojskowy-92450-oliwkowy-olive
Ok ok
Jednak w przypadku ¶piworu stan nowy leż±cy
skompresowany to też ¶rednio.
¦rednio w przypadku wypełniacza w formie puchu.
Syntetyk nie jest wrażliwy je¶li warunki przechowywania s± dobre.
Mój od kilku lat jest w aucie, prany wielokrotnie i nie traci żadnych wła¶ciwo¶ci,
a przynajmniej ta ew strata jest dla mnie niezauważalna.
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [0]
|
|
01.05 22:25 |
| |
|
z 400 zl na 500 to 30% ??
Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?
Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.
tu jest oferta z Polski , także tego ....
https://carinthia-polska.pl/carinthia-defence-4-185-
spiwor-wojskowy-92450-oliwkowy-olive
Ok ok
Jednak w przypadku ¶piworu stan nowy leż±cy
skompresowany to też ¶rednio.
¦rednio w przypadku wypełniacza w formie puchu.
Syntetyk nie jest wrażliwy je¶li warunki
przechowywania s± dobre.
Mój od kilku lat jest w aucie, prany wielokrotnie i nie
traci żadnych wła¶ciwo¶ci,
a przynajmniej ta ew strata jest dla mnie
niezauważalna.
Super.
Wojskowy to wojskowy.
Ja spałem przy najniższej temperaturze -11⁰C ale w
znacznie gorszym ¶piworze.Dało radę. |
|
|
| |
|
|
|