 |
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY
: : nadesłane przez
Radek79 (postów: 1791) dnia 2023-04-27 19:35:13 z *.dynamic.chello.pl |
| |
z 400 zl na 500 to 30% ??
Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?
Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.
Nadesłany link: https://www.bundeswehr-und-mehr.de/a-1830
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [0]
|
|
27.04 22:17 |
| |
|
z 400 zl na 500 to 30% ??
Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?
Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.
Radek, nowy kosztuje od 199€ do 240€ .
Poniżej zrobiłem kopie Twojego przykładu .
Dobry używany stan to nie nowy ¶piwór .
Zustandsbeschreibung:
Kontrollierte Ware (guter gebrauchter Zustand)
Co do temperatury.... komfortowo używa sie w granicach -15 czyli jest spoko przy temperaturach
od 5 do -15..
W lecie ugotujesz się pod samym prze¶cieradłem, wiec chyba co¶ tu nie tak .... |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [3]
|
|
27.04 22:20 |
| |
|
z 400 zl na 500 to 30% ??
Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?
Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.
tu jest oferta z Polski , także tego ....
https://carinthia-polska.pl/carinthia-defence-4-185-spiwor-wojskowy-92450-oliwkowy-olive |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [2]
|
|
30.04 10:54 |
| |
|
z 400 zl na 500 to 30% ??
Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?
Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.
tu jest oferta z Polski , także tego ....
https://carinthia-polska.pl/carinthia-defence-4-185-
spiwor-wojskowy-92450-oliwkowy-olive
Ok ok
Jednak w przypadku ¶piworu stan nowy leż±cy
skompresowany to też ¶rednio. |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [1]
|
|
30.04 14:25 |
| |
|
z 400 zl na 500 to 30% ??
Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?
Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.
tu jest oferta z Polski , także tego ....
https://carinthia-polska.pl/carinthia-defence-4-185-
spiwor-wojskowy-92450-oliwkowy-olive
Ok ok
Jednak w przypadku ¶piworu stan nowy leż±cy
skompresowany to też ¶rednio.
¦rednio w przypadku wypełniacza w formie puchu.
Syntetyk nie jest wrażliwy je¶li warunki przechowywania s± dobre.
Mój od kilku lat jest w aucie, prany wielokrotnie i nie traci żadnych wła¶ciwo¶ci,
a przynajmniej ta ew strata jest dla mnie niezauważalna.
|
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [0]
|
|
01.05 22:25 |
| |
|
z 400 zl na 500 to 30% ??
Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?
Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.
tu jest oferta z Polski , także tego ....
https://carinthia-polska.pl/carinthia-defence-4-185-
spiwor-wojskowy-92450-oliwkowy-olive
Ok ok
Jednak w przypadku ¶piworu stan nowy leż±cy
skompresowany to też ¶rednio.
¦rednio w przypadku wypełniacza w formie puchu.
Syntetyk nie jest wrażliwy je¶li warunki
przechowywania s± dobre.
Mój od kilku lat jest w aucie, prany wielokrotnie i nie
traci żadnych wła¶ciwo¶ci,
a przynajmniej ta ew strata jest dla mnie
niezauważalna.
Super.
Wojskowy to wojskowy.
Ja spałem przy najniższej temperaturze -11⁰C ale w
znacznie gorszym ¶piworze.Dało radę. |
|
|
| |
|
|
|