f l y f i s h i n g . p l 2026.06.24
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
KOMIS FLYFISHING.PL
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Je¶li jeszcze się nie zarejestrowałe¶: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: [SPRZEDAM filmy]. Autor: Kubi. Czas 2026-01-31 17:56:08.


poprzednia wiadomosc Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY : : nadesłane przez Radek79 (postów: 1791) dnia 2023-04-27 19:35:13 z *.dynamic.chello.pl
  z 400 zl na 500 to 30% ??

Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?



Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.

Nadesłany link: https://www.bundeswehr-und-mehr.de/a-1830

  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [0] 27.04 22:17
 
z 400 zl na 500 to 30% ??

Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?



Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.


Radek, nowy kosztuje od 199€ do 240€ .
Poniżej zrobiłem kopie Twojego przykładu .
Dobry używany stan to nie nowy ¶piwór .

Zustandsbeschreibung:

Kontrollierte Ware (guter gebrauchter Zustand)

Co do temperatury.... komfortowo używa sie w granicach -15 czyli jest spoko przy temperaturach
od 5 do -15..
W lecie ugotujesz się pod samym prze¶cieradłem, wiec chyba co¶ tu nie tak ....
 
  Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [3] 27.04 22:20
 
z 400 zl na 500 to 30% ??

Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?



Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.


tu jest oferta z Polski , także tego ....

https://carinthia-polska.pl/carinthia-defence-4-185-spiwor-wojskowy-92450-oliwkowy-olive
 
  Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [2] 30.04 10:54
 
z 400 zl na 500 to 30% ??

Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?



Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.


tu jest oferta z Polski , także tego ....

https://carinthia-polska.pl/carinthia-defence-4-185-
spiwor-wojskowy-92450-oliwkowy-olive



Ok ok
Jednak w przypadku ¶piworu stan nowy leż±cy
skompresowany to też ¶rednio.
 
  Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [1] 30.04 14:25
 
z 400 zl na 500 to 30% ??

Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?



Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.


tu jest oferta z Polski , także tego ....

https://carinthia-polska.pl/carinthia-defence-4-185-
spiwor-wojskowy-92450-oliwkowy-olive



Ok ok
Jednak w przypadku ¶piworu stan nowy leż±cy
skompresowany to też ¶rednio.


¦rednio w przypadku wypełniacza w formie puchu.
Syntetyk nie jest wrażliwy je¶li warunki przechowywania s± dobre.
Mój od kilku lat jest w aucie, prany wielokrotnie i nie traci żadnych wła¶ciwo¶ci,
a przynajmniej ta ew strata jest dla mnie niezauważalna.
 
  Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [0] 01.05 22:25
 
z 400 zl na 500 to 30% ??

Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?



Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.


tu jest oferta z Polski , także tego ....

https://carinthia-polska.pl/carinthia-defence-4-185-
spiwor-wojskowy-92450-oliwkowy-olive



Ok ok
Jednak w przypadku ¶piworu stan nowy leż±cy
skompresowany to też ¶rednio.


¦rednio w przypadku wypełniacza w formie puchu.
Syntetyk nie jest wrażliwy je¶li warunki
przechowywania s± dobre.
Mój od kilku lat jest w aucie, prany wielokrotnie i nie
traci żadnych wła¶ciwo¶ci,
a przynajmniej ta ew strata jest dla mnie
niezauważalna.


Super.
Wojskowy to wojskowy.
Ja spałem przy najniższej temperaturze -11⁰C ale w
znacznie gorszym ¶piworze.Dało radę.
 
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop