 |
[SPRZEDAM] Kupię wędkę 9 lub 9,6 stopy w klasie 5
: : nadesłane przez
Jaca (postów: 434) dnia 2023-03-11 09:10:10 z 195.136.136.* |
| |
Witam, kupię wędkę 9 lub 9,6 stopy w klasie 5, raczej szybsza akcja , coś z wyższej półki, Hardy, Sage , Orvis, CTS, Fishing-art, używana w bardzo dobrym stanie.
kontakt:
jack12j@interia.pl
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [SPRZEDAM] Kupię wędkę 9 lub 9,6 stopy w klasie 5 [0]
|
|
11.03 10:18 |
| |
|
Dzień Dobry
Wysłałem wiadomość
Marian |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] Kupię wędkę 9 lub 9,6 stopy w klasie 5 [0]
|
|
11.03 18:04 |
| |
|
G Loomis GLX Classic 9' #4 4-składowa. "Piątka" to nie jest ale jak to z Loomisem GLX, to bardzo szybka
wędka. Brakuje z 4.5cm na szczycie czyli chyba była złamana na przelotce szczytowej. Przesunięta kolejna
niżej, taką kupiłem. Reszta cacy. Tuba zastepcza, reszta oryginał. Cena 800PLN.
 |
|
|
| |
|
|
|