Odp: [KUPIĘ]
: : nadesłane przez
sebasian88 (postów: 8) dnia 2023-02-20 23:14:23 z *.fiberlink.pl
Podejdę stacjonarnie je przymierzyć i dam znać czy będę zainteresowany.
Obawiam się że będą w nich jak w worku na ziemniaki, bo jestem szczupły. Ale może akurat będą dobre.
Zwykła M-ka były bardzo dobre.