f l y f i s h i n g . p l 2026.06.28
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
KOMIS FLYFISHING.PL
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: [SPRZEDAM filmy]. Autor: Kubi. Czas 2026-01-31 17:56:08.


poprzednia wiadomosc [KUPIĘ] : : nadesłane przez wujek pasiak (postów: 22) dnia 2023-01-22 00:23:23 z 89.151.40.*
  Witam!
Kupię niedrogi kołowrotek w klasie 9/10.
podaje maila: wujekpasiak@op.pl
pozdrawiam
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: [KUPIĘ] [11] 22.01 09:09
 
https://m.olx.pl/d/oferta/kolowrotek-muchowy-
greys-gts-500-kasety-linki-rio-airflo-pstrag-CID767-
IDR2h9R.html?bs=olx_pro
_listing
 
  Odp: [KUPIĘ] [3] 22.01 09:09
 
Może kaseciak?

https://m.olx.pl/d/oferta/kolowrotek-muchowy-
greys-gts-500-kasety-linki-rio-airflo-pstrag-CID767-
IDR2h9R.html?bs=olx_pro
_listing
 
  Odp: [KUPIĘ] [2] 22.01 13:11
 
Może kaseciak?

https://m.olx.pl/d/oferta/kolowrotek-muchowy-
greys-gts-500-kasety-linki-rio-airflo-pstrag-CID767-
IDR2h9R.html?bs=olx_pro
_listing


Witam!
A jaka cena za sam kołowrotek ewentualnie z linką inter?
 
  Odp: [KUPIĘ] [1] 22.01 19:56
 
proszę o podanie adresu e-mail
 
  Odp: [KUPIĘ] [0] 22.01 20:05
 
ok, widzę
poleciał priv

proszę o podanie adresu e-mail
 
  Odp: [KUPIĘ] [6] 22.01 13:26
 
GTS500 nie jest chyba do linek 9/10
 
  Odp: [KUPIĘ] [3] 22.01 16:43
 
GTS500 nie jest chyba do linek 9/10

To co by Pan zaproponował?
 
  Odp: [KUPIĘ] [2] 22.01 16:51
 
Ja tylko zauważyłem pisząc do oferenta tego konkretnie młynka że on chyba jest do linek 5/6/7 a nie 9/10.
Może się mylę lub może on ma inny młynek (np. GTS700) tylko symbole pomylił.
Napisz może czy szukasz konkretnie kołowrotka o oznaczeniu 9/10 czy młynka który pomieści linkę np. WF10
z jakaś niewielką ilością podkładu. Nie wiem czy szukasz młynka 9/10 (w ogłoszeniu niby tak pisze) czy
chcesz wsadzić na niego linkę #10. A wiele młynków 7/8 mieści linki #9-10. Np. Vision Koma Black 7/8 który z
zapasową szpulą mam może do sprzedania. Na niej mam linkę WF10 Rio Pike Musky do zestawu
szczupakowego. Kwestia jaka mniej więcej cena Cię interesuje bo "tanio" niewiele niektórym mówi. No i to
oznaczenie 9/10, to już grube mlynki.

Pzdr.
 
  Odp: [KUPIĘ] [0] 22.01 21:11
 
Bardzo fajny i niedrogi jest Okuma SLV 8/9 , bardzo pojemny spoko mieści nawet linkę 10. Są na allledrogo w
okolicach 200 zeta.pzdrw
 
  Odp: [KUPIĘ] [0] 25.01 23:17
 
Witam!
A ten Vision Coma w jakiej cenie?
 
  Odp: [KUPIĘ] [1] 22.01 19:57
 
Arek,

to jest to 7/8/9

były nawinięte linki #9 i było ok
co do #10 - to zależy ile dasz podkładu, co nie?



GTS500 nie jest chyba do linek 9/10
 
  Odp: [KUPIĘ] [0] 22.01 22:33
 
Możliwe, dlatego pisałem chyba (nie jest). Jak jest to wszystko ok. Masz młynek, jest na nim opis, wiesz jakie
są na nim linki wiec musimy uwierzyć że z takim oznaczeniem jest taki jak szukający młynka chce.
 
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop