[KUPIĘ] Sage RPL 6100 - 3 Graphite III
: : nadesłane przez
Nemrod 1 (postów: 35) dnia 2023-01-19 21:37:35 z *.204.108.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kupię szczytówkę do w/w kija, ewentualnie uszkodzoną wędkę z
nieuszkodzoną szczytówką. A może ktoś z forumowiczów pomoże
zdobyć taką szczytówkę. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
Zobacz na stronie SAGE jakie są warunki wymiany na nową. Kiedyś złamałem szczytówkę od Xi3,
wypełniłem formularz, włożyłem do koperty złącze żeńskie od tej szczytówki. Pobrali z karty 90 dolarów i
po 30 dniach przysłali nową szczytówkę.