f l y f i s h i n g . p l 2026.05.10
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
SPRZĘTOWE  FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Wodery do pasa. Autor: S.R. Czas 2026-05-05 11:46:33.


poprzednia wiadomosc Odp: Trzcinka : : nadesłane przez Zbyszek_z2 (postów: 1546) dnia 2010-08-31 10:21:12 z *.kielce.vectranet.pl
 
W moim odczuciu tak. Łowi mi się mi bardzo przyjemnie, zarówno na krótkich dystansach jak i dalszych. Sam byłem zaskoczony gdy podczas wędkowania w Łączkach na progach uzyskiwałem odległości bardzo przyzwoite i to przy użyciu DT2 . Pełen komfort łowienia będzie przy minimalnym wiaterku w plecy ewentualnie bezwietrznej pogodzie.
Co do ugięcia to miałem na niego lipaski po 37 - 38 cm i mimo dużego ugięcia kij nadal pracował. Pstrągi około wymiarowe przyjemnie uginają ale jest jeszcze zapas.

Pozdrawiam
Zbyszek
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Dziękuję wszystkim [0] 31.08 10:59
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop