f l y f i s h i n g . p l 2026.05.21
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
SPRZĘTOWE  FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Rio Premier Outbound Short WF-I/S3/S5. Autor: Mateusz Milewicz. Czas 2026-05-21 09:19:52.


poprzednia wiadomosc Odp: co to za blank ! : : nadesłane przez Krzysztof Lyczek (postów: 886) dnia 2007-10-24 18:01:36 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Witam
Tak jak napisałem poprzednio jeżeli chodzi o przesłanki co do wyboru snaków i jednostopniowych postaram się zebrać i sformułować na początku listopada teorie krążące po stronach amerykańskich, wszystko, co na ten temat do tej pory przeczytałem, przy czym z góry zastrzegam, że będą to informacje przeze mnie zebrane i przekazane , a nie moje prywatne mądrości. Ale to dopiero po 5 listopada- potrzebuję trochę czasu, żeby uporządkować i podac żródła dość różnych teorii w powyższym temacie. Co do trwałości hard chrom vs TICH niestety nie czuję się w kompetencjach do podania osądu.
Natomiast rozsądnym wydaje mi się pójście w ślad renomowanych producentów i ich wyborów co do markowych produktów. Wszystkim powinna kierować logika- najważniejsza rzecza wędki jest blank ( Al Campbell .." it is blank what performs- invest in the best blank you can afford" ) Raczej nie ma sensu rozwiazanie, w którym wartość osprzętu przekracza wartość blanku, no chyba, że chodzi o względy estetyczno- snobistyczne, np wędki T. Morgan rodmakers będą kosztowały po 1200 $ , są tak piękne, że trudno opisać, ale w testach od strony użytkowej przegrają znacznie z Sage, Loomis i nie tylko. Ale istnieje coś takiego jak przyjemność z posiadania i przyjemność z używania
A jak wybrać blank to już polecam sugestie właśnie Ala Campbella- zrobiłem nawet tłumaczenie tej cześci tekstu, ale nie chcę go zawieszać na forum bo to byłoby naruszenie praw autorskich. Natomiast nie ma przeszkód, żeby sobie coś takiego dla prywatnego użytku przesłać mailem- jak ktoś będzie wolał czytać moje tłumaczenie od oryginału to mogę spróbować pomóc- prześlę treść na maila. .Trzeba tylko dac mi znać, bo inaczej bym się czył jak rozsyłajacy spam.
Pozdrawiam serdecznie
Krzysiek.

  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Do Krzysztof Lyczek [0] 24.10 20:20
  Odp: co to za blank ! [4] 24.10 21:21
  Odp: co to za blank ! [1] 24.10 21:47
  Artykuł wysłałem do Kol. Bartosza i Huberta [0] 25.10 08:38
  Podaj adres mailowy Kolego. [1] 25.10 08:43
  Odp: Podaj adres mailowy Kolego- dotyczy kol Koklusza . [0] 25.10 08:45
  Odp: co to za blank ! [1] 24.10 21:24
  Odp: co to za blank ! [0] 25.10 08:53
  Odp: co to za blank ! [0] 25.10 13:02
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop