f l y f i s h i n g . p l 2026.06.28
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
SPRZĘTOWE  FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Podbierak muchowy japoński . Autor: trouts master. Czas 2026-06-28 14:37:13.

 
Temat
Nadawca
Data
  sage LE [0] 14.12 00:18
  Sprzedam roczniki Wiadomości Wędkarskich. [2] 13.12 21:31
  Sage SP [4] 09.12 10:41
  Dubbing-pytanie do "krętaczy" [14] 09.12 10:38
  początkujący i sznur [1] 05.12 17:54
  spodniobuty. Jakie wybrać? [4] 03.12 19:07
  Odp: spodniobuty. Jakie wybrać? [3] 03.12 20:53
  Odp: spodniobuty. Jakie wybrać? [2] 04.12 06:26
  Odp: spodniobuty. Jakie wybrać? [1] 04.12 18:43
  Odp: spodniobuty. Jakie wybrać? [0] 05.12 15:28
  Imadło [1] 02.12 11:29
  SAGE XP, 2 czy 4 części [1] 29.11 18:04
  Odp: SAGE XP, 2 czy 4 części [0] 01.12 06:06
  Daiwa Whiskerfly 5-7 [2] 28.11 20:12
  SAGE LS [1] 27.11 19:18
  Linki muchowe [3] 26.11 11:32
  Chacziki z oczamy [0] 25.11 11:17
  Łowiska [0] 24.11 09:39
  dobór muchówki dla początkującego [4] 23.11 19:47
  Pływadełko [2] 20.11 22:15
  Odp: Pływadełko [1] 22.11 17:00
  Odp: Pływadełko [0] 22.11 18:29
  LOOP Black Line????????? [9] 19.11 18:15
  Muchowki bambusowe [4] 19.11 10:04
  Sage TCR [0] 18.11 21:43
  kije kilku częściowe-co sądzicie na ten temat? [15] 16.11 22:39
  Hardy [0] 15.11 19:46



- zwinięty wątek, - rozwinięty wątek.

[następne 20 wątków] : : [poprzednie 20 wątków]
Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop