f l y f i s h i n g . p l
2026.06.28
home
|
artykuły
|
forum
|
komis
|
galerie
|
katalog much
|
baza
|
guestbook
|
inne
|
sklep
|
szukaj
SPRZĘTOWE FORUM WĘDKARSTWA MUCHOWEGO
[Nowa wiadomość]
[Odśwież]
[Szukaj]
[Twoje ustawienia]
[Dla niecierpliwych]
[REGULAMIN]
Email:
Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś:
Załóż konto
Ostani post! Temat: Odp: Podbierak muchowo-spinningowy. Autor: TOMWU. Czas 2026-06-28 13:03:34.
Temat
Nadawca
Data
Co polecicie na start dla absolutnego poczatkujacego?
[10]
hypno
11.01 22:22
kołowrotek sage 3200.
[0]
krzysiek
10.01 21:28
Kamizelka
[5]
Jaro
03.01 14:55
Odp: Kamizelka
[0]
Janusz Jędrzejczyk
03.01 18:52
Odp: Kamizelka
[3]
wojtek
05.01 22:13
Odp: Kamizelka
[2]
Jaro
06.01 09:17
Odp: Kamizelka
[1]
wojtek
06.01 18:37
Odp: Kamizelka
[0]
Jaro
07.01 09:17
Jak dbać o oddychające???
[1]
Felix91
27.12 10:30
Dragon Tournament Trout Fly #5/6 2.70m
[2]
Wojtek Nizioł
26.12 14:21
Odp: Dragon Tournament Trout Fly #5/6 2.70m
[1]
Karol Żukowski
28.12 19:42
Odp: Dragon Tournament Trout Fly #5/6 2.70m
[0]
Bartek Lewandowski
29.12 20:13
Tomasz Reguła poszukiwany
[2]
Rudolf
22.12 23:13
Thomas&Thomas
[0]
Mario
22.12 08:13
Spodnobuty tekstylne Cabelas
[1]
Maciek
21.12 21:36
Odp: Spodnobuty tekstylne Cabelas
[0]
Krzysztof
24.12 12:28
KOŁOWROTEK BRITISH LEEDA RIM FLY
[0]
PIOTREK
21.12 18:03
DAIWA OSPREY SCOTLAND#6-8 dł.3m
[0]
andrzej
21.12 17:52
Stukający czop
[3]
Michał Lisiecki
20.12 00:55
muchy
[2]
Kuba Chruszczewski
19.12 17:52
klasa AFTMA
[1]
skorek
19.12 13:44
kołowrotek CONDEX
[1]
tomasz ekert
18.12 21:25
wędka gotowa , czy zbrojona!?
[14]
Adrian
18.12 15:30
Orvis Batenkill czy DragonFly?
[10]
Maciek
17.12 13:43
Kupię muchy
[2]
Piotr
17.12 13:02
Odp: Kupię muchy
[1]
Witek
17.12 21:18
Odp: Kupię muchy
[0]
Piotr
17.12 22:25
Whisker Fli 10' 7-9 (h)
[4]
Grzywacz Grzegorz
16.12 09:21
Odp: Whisker Fli 10' 7-9 (h)
[3]
Stanisław Guzdek
16.12 12:24
Odp: Whisker Fli 10' 7-9 (h)
[2]
Grzywacz Grzegorz
16.12 13:16
Odp: Whisker Fli 10' 7-9 (h)
[1]
Stanisław Guzdek
16.12 13:47
Odp: Whisker Fli 10' 7-9 (h)
[0]
Grzywacz Grzegorz
17.12 07:30
Jakie najlepiej spodniobuty?
[1]
Urbit
14.12 20:51
wodery loop
[10]
maciek
14.12 19:49
- zwinięty wątek,
- rozwinięty wątek.
[następne 20 wątków]
: :
[poprzednie 20 wątków]
Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by
Taimen.com - international fly-fishing shop
and
Taimen.pl - Polish fly-fishing shop