f l y f i s h i n g . p l
2026.06.22
home
|
artykuły
|
forum
|
komis
|
galerie
|
katalog much
|
baza
|
guestbook
|
inne
|
sklep
|
szukaj
SPRZĘTOWE FORUM WĘDKARSTWA MUCHOWEGO
[Nowa wiadomość]
[Odśwież]
[Szukaj]
[Twoje ustawienia]
[Dla niecierpliwych]
[REGULAMIN]
Email:
Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś:
Załóż konto
Ostani post! Temat: Odp: Sznur i kołowrotek do wedki Thomas&Thomas horizon 8'6 #5. Autor: mart123. Czas 2026-06-16 08:43:57.
Temat
Nadawca
Data
Wędka
[1]
Maciek Polonowski
08.02 15:39
linka intermedium
[6]
Rafal Pawlowski
08.02 12:42
Odp: linka intermedium
[0]
Jędrek
08.02 14:47
Odp: linka intermedium
[1]
Krzysztof Rydel
08.02 15:18
Odp: linka intermedium
[0]
Rafal Pawlowski
08.02 18:01
Odp: linka intermedium
[0]
farios
10.02 12:23
Odp: linka intermedium
[1]
Michał O.
11.02 10:50
Odp: linka intermedium
[0]
Michał O.
11.02 10:53
Co sądzicie o tej lince?
[0]
wyro
08.02 10:32
Sierśc z nutrii.....czy się przyda ?
[5]
perkoz3
07.02 21:42
Odp: Sierśc z nutrii.....czy się przyda ?
[4]
venom
07.02 22:12
Odp: Sierśc z nutrii.....czy się przyda ?
[3]
perkoz3
07.02 23:43
Odp: Sierśc z nutrii.....czy się przyda ?
[2]
Tom.k
08.02 01:32
Odp: Sierśc z nutrii.....czy się przyda ?
[1]
Kuba Chruszczewski
08.02 10:06
Odp: Sierśc z nutrii.....czy się przyda ?
[0]
perkoz3
08.02 11:53
Wędka
[2]
Maciek Polonowski
07.02 21:34
Odp: Wędka
[0]
krzyś
07.02 22:19
Odp: Wędka
[0]
karlik
11.02 23:53
airflo
[0]
lukomat
07.02 21:09
Lepiec z Orange &.....
[2]
Tomasz P
07.02 16:21
Odp: Lepiec z Orange &.....
[1]
Tomasz P
07.02 16:27
Odp: Lepiec z Orange &.....
[0]
Maciej Krukierek
07.02 16:31
Jaki kolor pływającej linki?
[3]
StaszekS
07.02 15:36
Odp: Jaki kolor pływającej linki?
[2]
Krzysztof Rydel
08.02 10:06
Odp: Jaki kolor pływającej linki?
[1]
StaszekS
08.02 12:29
Odp: Jaki kolor pływającej linki?
[0]
Grzes D.
08.02 13:58
Kołowrotki Okuma-waga
[4]
Adam_W
07.02 12:23
Pearsally's silk
[1]
Miś
06.02 21:09
Odp: Pearsally's silk
[0]
huba
06.02 21:14
spodniobuty oddychające Snowbee
[1]
smolar
06.02 18:09
Odp: spodniobuty oddychające Snowbee
[0]
marcins
08.02 01:14
nietypowe materiały :)
[12]
cygant
06.02 12:56
SCIERRA XDA kołowrotek 5/7
[4]
tarlos
06.02 10:29
Pilnie potrzebna fachowa porada!!!
[4]
wally
05.02 10:55
Odp: Pilnie potrzebna fachowa porada!!!
[0]
bosy
05.02 12:04
Odp: Pilnie potrzebna fachowa porada!!!
[1]
bohors
05.02 16:51
Odp: Pilnie potrzebna fachowa porada!!!
[0]
wally
05.02 19:15
Odp: Pilnie potrzebna fachowa porada!!!
[0]
venom
05.02 23:18
Nie tylko sławny dywan/koc
[1]
Jędrek
03.02 17:53
Skarby z hurtowni
[6]
Jędrek
03.02 17:50
Orvis, Loop, Sege co wybrać do...?
[1]
Pyo
03.02 16:47
Wodery Geologic
[3]
Markol
03.02 15:20
Blanki Batson
[7]
Tomek Wielgus
02.02 21:51
Prezent
[6]
tijo
02.02 18:58
Odp: Prezent
[2]
huba
02.02 19:11
Odp: Prezent
[1]
Tom.k
03.02 18:18
Odp: Prezent
[0]
huba
03.02 20:39
Odp: Prezent
[0]
JAKUB JANUŁA
02.02 23:50
Odp: Prezent
[1]
Pietrek
03.02 07:43
Odp: Prezent
[0]
Grzes D.
03.02 11:31
- zwinięty wątek,
- rozwinięty wątek.
[następne 20 wątków]
: :
[poprzednie 20 wątków]
Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by
Taimen.com - international fly-fishing shop
and
Taimen.pl - Polish fly-fishing shop